STRZYŻÓW. Rodzina poszła na zakupy, mimo odbywania kwarantanny. Wpadli przez kolizję przed sklepem

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. W czwartek przed jednym ze sklepów samoobsługowych w Strzyżowie doszło do kolizji parkingowej. Nie było by w tym nic nietypowego, gdyby nie okazało się, że troje pasażerów jednego z aut powinno być na kwarantannie. Za niestosowanie się do ograniczeń sanitarnych grozi do 5 tysięcy złotych grzywny oraz kara administracyjna, jaką może nałożyć sanepid.

303-221165

Foto: archiwum KWP Rzeszów

W czwartek (1 kwietnia br.) po południu policjanci interweniowali na miejscu drobnej kolizji parkingowej. 57–letnia mieszkanka Strzyżowa, cofając volkswagenem passatem, uderzyła w zaparkowany renault laguna, w którym przebywała 37–letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Siła zderzenia była niewielka, nikomu nic się nie stało. Jedynie auta miały niewielkie zarysowania lakieru.

Volkswagenem, wraz z 57-latką jechała jej 30-letnia córka oraz wnuki w wieku 10 i 5 lat.

 

Policjanci, legitymując pasażerów volkswagena, ze zdumieniem stwierdzili, że wszyscy kontrolowani są objęci kwarantaną. Córka i dwoje wnucząt kobiety kierującej passatem mieli przebywać na kwarantannie jeszcze przez 9 dni.

Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny 30–letniej kobiecie grozi grzywna oraz kara administracyjna do 30 tysięcy złotych.

 

Źródło: KPP Strzyżów

04-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)